12 IX 2015 Inauguracja roku formacyjnego 2015/2016 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku.

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską inaugurację nowego roku formacyjnego naszego Ruchu, która odbędzie się w sobotę, 12 września br., w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku (plac bł. ks. Michała Sopoćko). Centralnym punktem inauguracji będzie uroczysta Msza św. o godz. 12.00 pod przewodnictwem Abp. Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego, który skieruje do nas swoje słowo.

Jednocześnie w ramach obchodów 30. rocznicy powstania Ruchu jego członkowie i sympatycy będą pielgrzymować do grobu bł. ks. Michała Sopoćko, spowiednika św. Faustyny Kowalskiej, aby polecać jego wstawiennictwu wszystkich kapłanów pełniących w Ruchu posługę spowiedników i kierowników duchowych.

Przebieg spotkania będzie transmitowany online przez TV Izydor na stronie http://izydor.tv/

Wrocławska wspólnota RRN połączy pielgrzymkę na inaugurację roku formacyjnego do Białegostoku z pielgrzymką do Wilna i sanktuariów Podlasia. Wyjazd w czwartek 10-go września, powrót w niedzielę 13-go września.

Wspólnota poznańska dysponuje jeszcze miejscami na pielgrzymkę na inaugurację roku formacyjnego i do sanktuariów Podlasia. Wiecej informacji na stronie RRN archidiecezji poznańskiej.

 

Copyright © 2013 Ruch Rodzin Nazaretańskich, Wrocław

Informacje | Aktualności | RRN w Polsce | Kontakt