Majówka młodzieżowa w Michorzewie

Droga młodzieży!

Serdecznie zapraszamy na majówkę rekolekcyjno-rekreacyjną, która odbędzie się w dniach 30.04-03.05 (trzy noce) w podpoznańskim Michorzewie.

Koszt uczestnictwa w wyjeździe to 90 zł. Zaczynamy w sobotę zakwaterowaniem o godzinie 13.00.
Ponieważ naszą bazą noclegową będzie szkoła, prosimy o zabranie ze sobą karimat oraz śpiworów.
Dojazd odbywa się we własnym zakresie.

Temat tegorocznego spotkania majówkowego to ,,Jestem cudem Boga!".
Opiekę duszpasterską sprawuje ks. Przemysław Danielczak, ale gościć będziemy również ks. Macieja Piotrowskiego za Szczecina.
Do uczestnictwa zachęcamy szczególnie osoby, które będą jechać z nami na Światowe Dni Młodzieży oraz wszystkich, którzy chcą spędzić majówkowy czas z Panem Bogiem we wspólnocie młodzieży.

Zapisy przyjmujemy do 25 kwietnia na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem telefonu 606-506-621.
Przy zgłoszeniach proszę podać: imię i nazwisko, etap edukacji (gimnazjum, liceum, studia, praca), miejscowość w której mieszkasz, a także kontakt: adres e-mail oraz numer telefonu.

Jeżeli grasz na jakimś instrumencie muzycznym, śpiewasz, tańczysz (belgijka też się liczy), prowadzisz wycieczki, byłeś lub chciałbyś być animatorem grupy dzielenia, potrafisz dobrze liczyć lub zawsze marzyłeś o tym, żeby przeprowadzić eksperymenty kulinarne na większej liczbie osób, napisz! Zespół animatorów czeka właśnie na takich ludzi jak Ty!

Do zobaczenia w Michorzewie!

 

Copyright © 2013 Ruch Rodzin Nazaretańskich, Wrocław

Informacje | Aktualności | RRN w Polsce | Kontakt